Vichy

MASKA MINERALNA Peelingująca i rozświetlająca z kwasami AHA

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 12,90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Maska peelingująca z innowacyjną w linii Vichy formułą stworzona z myślą o pielęgnacji skóry matowej, która traci promienność. Kompozycja składników aktywnych maski wzbogacona została Wodą Termalną z Vichy zawierającą 15 minerałów o kluczowym dla prawidłowego funkcjonowania skóry znaczeniu. Kompleks trzech elementów – kamienia wulkanicznego, witaminy CG oraz kompozycji kwasów owocowych AHA działa pobudzająco dla natychmiastowego efektu rozświetlenia. Wraz z regularnym stosowaniem, skóra staje się gładsza i intensywnie nawilżona. Maska z hipoalergiczną formułą. Testowana pod kontrolą dermatologiczną. Dla przyjemności podczas aplikacji posiada lekką, żelową konsystencję o owocowym zapachu.

Listy składników dla produktów są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Jak używać?

MASKA MINERALNA Peelingująca i rozświetlająca z kwasami AHA

Nałożyć na skórę i pozostawić na 5 minut, następnie delikatnie wmasować. Spłukać wodą. Stosować 1- 2 razy w tygodniu. Omijać okolice oczu i ust. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Opinie o tym produkcie