Vichy

MINÉRALBLEND Podkład nawilżający z kwasem hialuronowym – blask i efekt świeżej skóry do 16H

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 99.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Podkład nawilżający Vichy nadaje naturalny i ujednolicony koloryt.

Jest hipoalergiczny i niekomedogenny a jego lekka formuła jest bogata w składniki aktywne, takie jak pigmenty mineralne, kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego i Wodę Termalną z Vichy.

Lekki podkład nawilżający Minèralblend po aplikacji idealnie łączy się ze skórą, umożliwiając jej oddychanie przez cały dzień, nadając blask i efekt świeżej skóry utrzymujący się przez 16 godzin.

Dzień po dniu skóra staje się wyraźnie zdrowsza, a oznaki zmęczenia są zminimalizowane. Podkład głęboko nawilża i poprawia kondycję skóry.

Nawilżający podkład Vichy spełnia potrzeby każdego odcienia i rodzaju skóry.

Listy składników dla produktów są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Jak używać?

MINÉRALBLEND Podkład nawilżający z kwasem hialuronowym – blask i efekt świeżej skóry do 16H

Krok 1 – Dozowanie Nanieś niewielką ilość podkładu nawilżającego Minèralblend na wierzchnią część dłoni. Delikatnie zanurz w nim beauty blender, pędzel lub opuszki palców.
Krok 2 – Nakładanie Nanieś nawilżający podkład Minèralblend równomiernie na całą twarz, rozprowadzając go w kierunku od środka do zewnątrz.
Krok 3 – Blendowanie Rozetrzyj nawilżający podkład w dół, w kierunku szyi, aby uniknąć efektu maski.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU