Vichy

CAPITAL SOLEIL NAWILŻAJĄCE MLECZKO OCHRONNE SPF30+

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 61.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Nawilżające mleczko ochronne przeznaczone jest do ochrony przeciwsłonecznej skóry twarzy i ciała. Formuła została opracowana, aby minimalizować ryzyko alergii. Zaawansowana wodoodporna formuła. OCHRONA: System opatentowanych filtrów Mexoryl® SX i XL pozwala uzyskać optymalne spektrum ochrony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA i UVB, zabezpieczając DNA komórek skóry. Pomaga chronić przed poparzeniem słonecznym i uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońcu.

Kosmetyki Idéal Soleil są hipoalergiczne. Zostały przetestowane na skórze wrazliwej pod kontrolą dermatologiczną. Zawierają Wodę Termalną z Vichy.

Nadmierne wystawienie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiać na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

Drukuj Mexoryl SX i XL, Woda Termalna z Vichy
Jak używać?

CAPITAL SOLEIL NAWILŻAJĄCE MLECZKO OCHRONNE SPF30+

Nanieś produkt tuż przed wyjściem na słońce. Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Omijaj okolice oczu. W przypadku dostania się produktu do oka, natychmiast przepłucz wodą. Unikaj przebywania na słońcu w godzinach maksymalnego nasłonecznienia. Stosuj produkty ochrony przeciwsłonecznej dostosowane do twojego typu skóry.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU