Vichy

IDÉAL SOLEIL KREM MATUJĄCY SPF30+

Cena: 45.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Krem ochronny do twarzy SPF 30 Vichy Idéal Soleil wykazuje właściwości nawilżające i matujące jednocześnie. Chroni skórę przed promieniami UV, a także matuje ją poprzez regulowanie wydzielania sebum. Skóra jest również zabezpieczona przed poparzeniami słonecznymi oraz fotostarzeniem. Dodatkowo, krem zabezpiecza komórki przed uszkodzeniem i opóźnia proces starzenia.


Innowacyjna formuła Matującego kremu ochronnego do twarzy SPF 30 Vichy Idéal Soleil została wzbogacona w MEXORYL, który pochłania szkodliwe promieniowanie słoneczne; minerały, wykazujące działanie odżywcze i regenerujące; wodę termalną z Vichy, o właściwościach kojących, regenerujących i wzmacniających.


Tajemnica skuteczności kryje się w innowacyjnej formule z wysokim filtrem SPF, która zawiera:

  • • MEXORYL® - pochłaniający szkodliwe promieniowanie słoneczne
  • • minerały działające regeneracyjnie i odżywczo
  • • wodę termalną Vichy kojącą, regenerującą i wzmacniającą.

Efekt? Nawet intensywna ekspozycja na słońce nie powoduje przebarwień i oparzeń słonecznych. Skóra zachowuje naturalny wygląd, jest promienna i pozbawiona nieestetycznych plam od słońca. Produkt testowany pod kontrolą dermatologiczną jest idealny do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Nie zawiera parabenów i składników uczulających.

Drukuj Mexoryl, Minerały o działaniu odżywczym i regeneracyjnym, Woda Termalna z Vichy
Jak używać?

IDÉAL SOLEIL KREM MATUJĄCY SPF30+

Matujący krem ochronny do twarzy SPF 30 Vichy Idéal Soleil jest przeznaczony do stosowania na skórę twarzy bezpośrednio przed jej ekspozycją na promienie słoneczne. Odpowiednią ilość kremu należy zaaplikować na skórę, równomiernie rozprowadzić i dokładnie wsmarować. Matujący krem Vichy Idéal Soleil zaleca się nakładać co kilka godzin, a także po każdym wyjściu z wody i wytarciu twarzy ręcznikiem.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU