Vichy

IDÉAL SOLEIL MLECZKO ANTI-SAND SPF50+

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 57.90 zł

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Zawiera wodę termalną i mineralizującą, która koi, wzmacnia i regeneruje wystawioną na działanie szkodliwych promieni słonecznych skórę. Usuwanie z niej piasku jest łatwe dzięki lekkiej, nieklejącej formule ""przeciw piaskowi"". Chroni ona też przed jego przywieraniem, co eliminuje również ryzyko otarć. Dzięki wysokiemu faktorowi SPF 50+ zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB nawet szczególnie wrażliwej skórze. Zastosowane w mleczku fizyczne filtry mineralne sprawiają, że skóra po użyciu kosmetyku nie błyszczy się i nie bielą.


Hipoalergiczna formuła dla skóry wrażliwej, przebadana dermatologicznie. Mleczko zawiera wysoki faktor SPF 50+, chroniąc nawet wyjątkowo wrażliwą skórę. Dzięki zabezpieczeniu przed promieniowaniem UVA i UVB zapobiega powstającym w wyniku ich działania: rumieniowi, oparzeniom słonecznym, wysuszeniu, reakcjom alergicznym, szybszemu starzeniu się skóry, degeneracji kolagenu i elastyny, uszkodzeniom składników budulcowych komórek czy nawet nowotworom skóry. Lekka, nieklejąca formuła Tolerancja ""przeciw piaskowi"" uniemożliwia przyklejanie się piasku, co zmniejsza ryzyko otarć.

Jak używać?

IDÉAL SOLEIL MLECZKO ANTI-SAND SPF50+

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Mleczko należy zastosować przed wyjściem na słońce. Dzięki lekkiej i szybko wchłanialnej formule można ubrać się od razu po nałożeniu kosmetyku. Aplikować często i obficie. Poręczne opakowanie z wygodnym aplikatorem pozwala zabrać kosmetyk ze sobą i stosować go w razie potrzeby. Produkt wodoodporny.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU