Vichy

IDÉAL SOLEIL OCHRONNE MLECZKO SPF50+

Cena: 57.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Ochronne mleczko do twarzy i ciała SPF 50 Vichy Idéal Soleil zapewnia 100% skuteczności przed promieniami ultrafioletowymi. Wystarczy nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę, by bezpiecznie się opalać i uzyskać naturalną opaleniznę. Produkt zapewnia najlepszą ochronę przeciwsłoneczną na poziomie komórek macierzystych. Dodatkowo zawiera system opatentowanych filtrów MEXORYL. To połączenie uzupełniających się filtrów, które pozwalają uzyskać optymalne spektrum pochłaniania promieni typu UVA i UVB oraz są utożsamieniem technologii szczelnej ochrony.


Mleczko do ciała pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry podczas przebywania na słońcu. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVB + UVA. Zapobiega tworzeniu wolnych rodników. Przeciwdziała starzeniu się skóry.


Testowany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną.

Ochronne mleczko do twarzy i ciała SPF 50 Vichy Idéal Soleil posiada mleczną i płynną konsystencję, dzięki której wyróżnia się wśród tradycyjnych produktów do opalania. Lekka i aksamitna formuła sprzyja przyjemnej aplikacji. Mleczko szybko wysycha i pozostawia przyjemne uczucie nawilżonej skóry, która się nie klei.

Lekka i nieklejąca konsystencja, dzięki zastosowaniu formuły ""przeciw piaskowi"" zapobiega przyklejaniu się piasku, co zmniejsza ryzyko otarć skóry. Szybko się wchłania. Produkt doskonale tolerowany przez skórę wrażliwą. Dzięki zawartości witaminy E, ma również działanie antyoksydacyjne, pielęgnacyjne i antystarzeniowe.

Drukuj Mexoryl SX i XL, Woda Termalna z Vichy
Jak używać?

IDÉAL SOLEIL OCHRONNE MLECZKO SPF50+

Ochronne mleczko do twarzy i ciała SPF 50 Vichy Idéal Soleil zaleca się aplikować bezpośrednio przed wystawieniem skóry na promienie słoneczne. W tym celu wystarczy wycisnąć niewielką ilość preparatu i równomiernie rozsmarować ją na miejsca narażone na działanie promieni UV. Należy pamiętać o tym, aby dokładnie rozprowadzić produkt. Wówczas ochrona przed ultrafioletem zostanie zmaksymalizowana. Dla utrzymania ochrony, konieczne jest by co kilka godzin powtarzać tę czynność, a szczególnie po wyjściu z wody lub wytarciu skóry ręcznikiem.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU