Vichy

DERCOS DENSI-SOLUTIONS Szampon zwiększający objętość włosów 250 ml

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 59.90 zł

Cena: 47.92 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Dercos Densi-Solutions to szampon od Vichy stworzony z myślą o pielęgnacji włosów słabych, cienkich i przerzedzonych. Jego starannie opracowana formuła oczyszcza skórę głowy, a także pomaga w procesie rewitalizacji włosów na całej ich długości. Aktywnie działa już od korzeni, by wzmacniać włókna włosów, a także zwiększać ich objętość i gęstość, by wyglądały zdrowo.

Formuła szamponu do włosów Dercos Densisolutions została wzbogacona Ramnozą i Filloxane, dzięki którym wpływa korzystnie na kondycję skóry głowy oraz sprawia, że włosy stają się bardziej odporne i mocniejsze. Szampon posiada lekką, przezroczystą konsystencję, która w kontakcie z wodą zamienia się w obfitą i łatwą do spłukiwania pianę. Dla przyjemności podczas każdej aplikacji, Dercos Densisolutions posiada także delikatny zapach i zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości.

  • +40% zwiększona objętość od pierwszego użycia*
  • * 80% osób zauważa wzrost gęstości włosów już po dwóch tygodniach stosowania
  • ** 90% osób odczuwa wzmocnienie włosów
  • *** Test instrumentalny
  • **** Test konsumencki przy użyciu pełnej rutyny Densi Solutions: szamponu + odżywki + kuracji – 176 osób – 2 tygodnie
Jak używać?

DERCOS DENSI-SOLUTIONS Szampon zwiększający objętość włosów 250 ml

Szampon aplikuj na zwilżone włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasuj jego formułę, a następnie dokładnie spłucz. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, dokładnie przepłucz je wodą.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU