La Roche-Posay

KERIUM DS intensywna kuracja przeciwłupieżowa

Cena: 69.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Szampon dla kuracji przeciwłupieżowej z kompleksem oczyszczająco-łagodzącym, by usuwać widoczny i uporczywy łupież oraz przeciwdziałać jego nawrotom. Sekret działania szamponu to unikalna w linii La Roche-Posay formuła łącząca LHA, kwas salicylowy i glukasil dla eliminacji łupieżu, poprawy naturalnego procesu złuszczania skóry głowy oraz łagodzenia uczucia swędzenia. Dla wygody podczas stosowania i rozprowadzenia szamponu na całej długo włosów, produkt posiada konsystencję emulsji.

Listy składników dla produktów są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Jak używać?

KERIUM DS intensywna kuracja przeciwłupieżowa

La Roche-Posay to szampon przeznaczony do intensywnej kuracji przeciwłupieżowej. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów, zabieg należy przeprowadzać 2 razy w tygodniu przez okres 3 tygodni. Niewielką ilość preparatu należy nanieść na wilgotne włosy. Delikatnie rozprowadzić do uzyskania piany i wmasować w skórę głowy. Pozostawić na kilka minut. Dokładnie spłukać.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU