La Roche-Posay

KERIUM szampon przeciwłupieżowy (łupież tłusty)

Dodatkowe zdjęcia produktu

Cena: 59.90 zł

Oferta specjalna

Dostępność:

W magazynie 24h - 48h
Drukuj

Szampon o konsystencji żelu z formułą łączącą moc LHA i kompleksu Cynk-PCA dla mikrozłuszczającego działania i redukcji nadmiernej produkcji łoju. Stworzony specjalnie dla włosów matowych i szybko przetłuszczających się, by pomóc w walce z widocznym i nawracającym łupieżem. Efekt? Widoczny już od pierwszego zastosowania! Włosy bardziej miękkie i błyszczące oraz ukojenie dla skóry, która odzyskuje swoją fizjologiczną równowagę!

Listy składników dla produktów są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Jak używać?

KERIUM szampon przeciwłupieżowy (łupież tłusty)

La Roche-Posay Kerium to szampon na łupież tłusty przeznaczony do codziennego stosowania - zamiast zwykłego szampony przy umiarkowanym lub sporadycznym łupieżu. Niewielką ilość preparatu należy nanieść na wilgotne włosy i równomiernie rozprowadzić. Delikatnie masować skórę głowy i spłukać obficie. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku intensywnego łupieżu tłustego sięgnij po Kerium DS Przeciwłupieżowy szmpon - Intensywna kuracja.

Opinie o tym produkcie

NAPISZ RECENZJĘ TEGO PRODUKTU